پوست خود را با آب تصفیه نشده از بین نبرید!

پوست خود را با آب تصفیه نشده از بین نبرید!

قطعاً همه ما لکه های و رسوباتی که بر روی سطوح روشویی، سینک آشپزخانه، شیر آلات و … به وجود آمده است را دیده ایم، اما تا به حال از خود پرسیده اید چگونه این رسوبات به وجود آمده است؟ قطعا پاسخ این سوال را همه میدانیم و آن هم آب است، ولی چیزی که به آن اهمیت نمیدهیم این است چه عامل در آب باعث تشکیل این رسوبات میشود. این رسوبات در واقع املاحی هستند که در آب وجود دارند. وقتی آب روی سطحی ریخته شود بعد از مدتی آب آن تبخیر میشود ولی املاحی که داخل آب بودند در همانجا رسوب میکنند و در نهایت همان لکه ها و رسوباتی که همه ما از آن بدنمان می آید را روی اون سطح ایجاد میکنند. حال زمانی که شما به فرض صورت خود را با آب میشویید دقیقا همین اتفاق بر روی پوست صورت شما می افتد و همون املاح آب روی پوست صورتتان رسوب میکند.

رسوبات چه بلایی سر پوست می آورد؟

این رسوبات باقی مانده از آب بر روی پوست، باعث بسته شدن منافذ پوست شده، با بسته شدن منافذ رطوبت توسط پوست جذب نمی گردد، از طرفی چربی هایی که پیش از این توسط همین منافذ به سطح پوست آورده میشده است نیز دیگر راهی به سطح پوست ندارند و به مرور سطح پوست شروع به خشک شدن میکند و در نهایت شادابی و طراوت خود را از دست میدهد.

کلر عامل اصلی خشکی پوست

در آب لوله کشی شهری به منظور از بین بردن میکرو ارگانیسمها، باکتریها، قارچ ها و سایر عوامل زنده آب که میتوانند موجب بروز بیمار شوند، آب را با استفاده از کلر گندزدایی میکنند. استفاده کردن از کلر برای حفظ سلامت آب اجتناب ناپذیر است ولی از سوی دیگر این کلر برای سلامت پوست و مو بسیار مضر است و موجب خشکی شدید پوست و مو میگردد و زمانی که صورت خود را با آب تصفیه نشده میشوییم، پوست صورت شروع به خشک و بد حالت شدن میکند.

پوست شسته شده با آب تصفیه شده = پوست شادابتر

زمانی که از آب بدون املاح و تصفیه شده برای شستشو صورت خود استفاده کنیم تمامی آلودگی های پوست شسته شده و از طرفی هیچ رسوبی از آب دیگر بر روی پوست باقی نخواهد ماند و به این شکل تمامی منافذ پوست باز شده در نتیجه میتواند رطوبت مناسب خود را جذب کند و از خشکی آن نیز جلوگیری میشود و همه اینها در نهایت باعث میگردد شما پوستی شاداب و با طراوت داشته باشید.

آب تصفیه شده ساده‌ترین، ارزان ترین و کارآمدترین راه برای داشتن ظاهری زیبا

جالب است، تمامی کارشناسان و متخصصین اولین و موثر ترین اقدام در جهت داشتن پوستی شاداب را شستشو آن با آب خالص میدانند، راه حلی بسیار ساده و در دسترس. افرادی که به فکر سلامت خود هستند با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس، همیشه آب تصفیه شده و بدون املاح برای نوشیدن در دسترس دارند و علاوه بر نوشیدن به راحتی میتوانند از همین آب برای شستن صورت خود نیز استفاده کنند و به همین سادگی پوستی سالم، شاداب و با طراوت داشته باشند، این افراد با ۱ تیر ۲ نشان زده‌‌اند و تنها با خرید ۱ دستگاه تصفیه آب با کیفیت همیشه هم آب سالم و بدون املاح مضر (مانند کلر، نیترات و نیتریت) مینوشند و هم برای شستن صورت، آب بدون املاح و کلر در اختیار دارند. برای مشاهده و خرید دستگاه های اسمز معکوس میتوانید از فروشگاه دستگاه های تصفیه آب زینود بازدید فرمائید.