سوالات مشتریان درباره دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب یکی از ملزومات مصرفی هر خانوار به شمار می رود. چرا که نوشیدن آب سالم علاوه بر لذت استفاده از آب گوارا ، باعث تضمین سلامت خانواده میگردد. در اینجا به صورت مختصر به پاسخ چند سوال مهم شما مشتریان عزیز می پردازیم:

تصفیه آب با چه روش تصفیه ای بخرم؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما با دو روش اولترا فیلتراسیون و روش اسمزمعکوس طراحی می شوند. در روش اولترافیلتراسیون فقط املاح درشت آب (املاح بزرگتر از ۱ میکرون ) گرفته میشود اما در روش اسمز معکوس املاح کوچک (املاح بزرگتر از ۰٫۰۰۰۱ میکرون) و مضر آب مانند نیترات حذف میشوند. قطعا پیشنهاد ما خرید دستگاه تصفیه آب با روش اسمز معکوس است چرا که تنها در این روش ، آب به خوبی تصفیه میشود.

تصفیه آب باید چند مرحله ای باشد ؟

دستگاه های تصفیه آب با روش اسمز معکوس طی ۵ مرحله عمل تصفیه را به خوبی انجام میدهد. اما با این مراحل املاح معدنی مفید آب نیز حذف میشوند. طراحان سیستم های تصفیه، فیلتر مینرال را تعبیه کرده اند که حاوی مواد معدنی مفید آب است و آب RO با خاصیت جذب بالایی که دارد میتواند باعث ارتقاء کیفیت آب گردد. توجه داشته باشید در صورتی که تمایل به قلیایی شدن ، گندزدایی و ضدعفونی آب داشته باشید میتوانید بعنوان فیلترهای ۷ تا ۹ از آنها استفاده کنید. در تصفیه مارکت شما میتوانید هر کدام را که خواستید اضافه و یا کم کنید.

نحوه ارسال و نصب و همچنین گارانتی دستگاه ها به چه صورت است؟

نصب دستگاه های تصفیه آب زینود به صورت کاملا رایگان انجام میشود. همچنین ارسال دستگاه ها در شهر تهران به صورت کامل رایگان میباشد.

دستگاه های تصفیه آب زینود دارای ۱ سال گارانتی به همراه ۱۰ سال خدمات پس از فروش حرفه ای و علمی هستند و این خدمات به صورت منظم و طبق برنامه ریزی سیستمی ارائه میگردد.

شرایط پرداخت به چه صورت است؟

در تصفیه مارکت هم میتوان به صورت پرداخت آنلاین ، هم به صورت پرداخت در محل (پس از تحویل و نصب کالا) و هم به صورت اقساط خرید نمود.